M55342E11B100BRT5
DigiKey raktári szám
764-M55342E11B100BRT5TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
764-M55342E11B100BRT5CT-ND - Vágott szalag (CT)
764-M55342E11B100BRT5DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
M55342E11B100BRT5
Leírás
RES SMD 100K OHM 0.1% 1/20W 0402
Részletes leírás
100 kOhms ±0,1% 0,05W, 1/20W SMD ellenállás 0402 (1005 metrikus) katonai, nem induktív Vékonyrétegű
EDA / CAD modellek
M55342E11B100BRT5 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Sorozat
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,040" H. x 0,025" Sz. (1,02mm x 0,64mm)
Ellenállás
Max. magasság (beültetve)
0,033" (0,84mm)
Meghibásodási arány
R (0,01%)