M55342E09B176ART0
DigiKey raktári szám
764-M55342E09B176ART0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
M55342E09B176ART0
Leírás
RES SMD 176 OHM 0.1% 1W 2512
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
176 Ohms ±0,1% 1W SMD ellenállás 2512 (6332 metrikus) katonai, nem induktív Vékonyrétegű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
M55342E09B176ART0 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Sorozat
Tokozás
2512 (6332 metrikus)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Gyártói tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,259" H. x 0,124" Sz. (6,58mm x 3,15mm)
Ellenállás
Max. magasság (beültetve)
0,033" (0,84mm)
Tűrés
Kontaktusok száma
2
Teljesítmény (Watt)
Meghibásodási arány
R (0,01%)