M55342E06B422ARWS
DigiKey raktári szám
764-M55342E06B422ARWS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
M55342E06B422ARWS
Leírás
RES SMD 422 OHM 0.1% 0.15W 0705
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
422 Ohms ±0,1% 0,15W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) katonai, nem induktív Vékonyrétegű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
M55342E06B422ARWS modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Sorozat
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Csomagolás
Tálca
Gyártói tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,080" H. x 0,050" Sz. (2,03mm x 1,27mm)
Ellenállás
Max. magasság (beültetve)
0,033" (0,84mm)
Tűrés
Kontaktusok száma
2
Teljesítmény (Watt)
Meghibásodási arány
R (0,01%)