D55342H07B280ERWS
DigiKey raktári szám
764-D55342H07B280ERWS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
D55342H07B280ERWS
Leírás
RES SMD 280K OHM 1% 1/4W 1206
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
280 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W SMD ellenállás 1206 (3216 metrikus) katonai, nem induktív Vékonyrétegű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
D55342H07B280ERWS modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Sorozat
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Csomagolás
Tálca
Gyártói tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Ellenállás
Max. magasság (beültetve)
0,033" (0,84mm)
Tűrés
Kontaktusok száma
2
Teljesítmény (Watt)
Meghibásodási arány
R (0,01%)