WR506170A1602J5100 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Raktáron: 0
Adatlap
RCD Components
Raktáron: 0
Adatlap
RCD Components
Stackpole Electronics Inc
16 kOhms ±5% 3W Furatszerelt ellenállás axiális impulzustűrő Fém-oxid fólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
WR506170A1602J5100
DigiKey raktári szám
56-WR506170A1602J5100-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WR506170A1602J5100
Leírás
WR5 16K 5% A1
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
impulzustűrő
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 200°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Ellenállás
Gyártói tokozás
axiális
Tűrés
Méretek
0,236" átmérő x 0,650" H. (6,00mm x 16,50mm)