VY2472M49Y5US63V7
DigiKey raktári szám
BC2359-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
VY2472M49Y5US63V7
Leírás
CAP CER 4700PF 440VAC Y5U
Részletes leírás
4700 pF ±20% 440VAC Kerámia kondenzátor Y5U (E) Radiális, tárcsa
EDA / CAD modellek
VY2472M49Y5US63V7 modellek
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
0,492" átmérő (12,50mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,650" (16,50mm)
Névleges feszültség
Kivezetések közötti távolság
0,295" (7,50mm)