VY2332M41Y5US6UL7 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Raktáron: 0
Adatlap
Raktáron: 0
Adatlap
Direct
KEMET
Similar
KEMET
Similar
3300 pF ±20% 440VAC Kerámia kondenzátor Y5U (E) Radiális, tárcsa
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
VY2332M41Y5US6UL7
DigiKey raktári szám
VY2332M41Y5US6UL7-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
VY2332M41Y5US6UL7
Leírás
CAP CER 3300PF 440VAC Y5U
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
VY2332M41Y5US6UL7 modellek
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag dobozban (TB)
Méretek
0,413" átmérő (10,50mm)
Tűrés
±20%
Kivezetések közötti távolság
0,295" (7,50mm)