VY2332M41Y5US6TV7
DigiKey raktári szám
56-VY2332M41Y5US6TV7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
56-VY2332M41Y5US6TV7CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
VY2332M41Y5US6TV7
Leírás
CAP CER 3300PF 440VAC Y5U
Részletes leírás
3300 pF ±20% 440VAC Kerámia kondenzátor Y5U (E) Radiális, tárcsa
EDA / CAD modellek
VY2332M41Y5US6TV7 modellek
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Méretek
0,413" átmérő (10,50mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,571" (14,50mm)
Névleges feszültség
Kivezetések közötti távolság
0,295" (7,50mm)