VY2222M35Y5US6UL0 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
2200 pF ±20% 440VAC Kerámia kondenzátor Y5U (E) Radiális, tárcsa
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
VY2222M35Y5US6UL0
DigiKey raktári szám
VY2222M35Y5US6UL0-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
VY2222M35Y5US6UL0
Leírás
CAP CER 2200PF 440VAC Y5U
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
VY2222M35Y5US6UL0 modellek
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag dobozban (TB)
Méretek
0,354" átmérő (9,00mm)
Tűrés
±20%
Kivezetések közötti távolság
0,394" (10,00mm)