VY1472M63Y5UQ6UV0
DigiKey raktári szám
56-VY1472M63Y5UQ6UV0CT-ND - Vágott szalag (CT)
56-VY1472M63Y5UQ6UV0TB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
VY1472M63Y5UQ6UV0
Leírás
CAP CER 4700PF 760VAC Y5U RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4700 pF ±20% 760VAC Kerámia kondenzátor Y5U (E) Radiális, tárcsa
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
VY1472M63Y5UQ6UV0 modellek
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Gyrt.
Minősítések
X1, Y1
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Radiális, tárcsa
Kapacitás
Méretek
0,630" átmérő (16,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,787" (20,00mm)
Névleges feszültség
Kivezetések közötti távolság
0,394" (10,00mm)