VY1472M51Y5VQ63V0
DigiKey raktári szám
BC3306-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
VY1472M51Y5VQ63V0
Leírás
CAP CER 4700PF 500VAC Y5V RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4700 pF ±20% 500VAC Kerámia kondenzátor Y5V (F) Radiális, tárcsa
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
VY1472M51Y5VQ63V0 modellek
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Gyrt.
Minősítések
X1, Y1
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Radiális, tárcsa
Kapacitás
Méretek
0,512" átmérő (13,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,669" (17,00mm)
Névleges feszültség
Kivezetések közötti távolság
0,394" (10,00mm)