VY1332M59Y5UG63V0
DigiKey raktári szám
56-VY1332M59Y5UG63V0-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
VY1332M59Y5UG63V0
Leírás
CAP CER 3300PF 760VAC Y5U RADIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
3300 pF ±20% 760VAC Kerámia kondenzátor Y5U (E) Radiális, tárcsa
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
VY1332M59Y5UG63V0 modellek
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Gyrt.
Minősítések
X1, Y1
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Radiális, tárcsa
Kapacitás
Méretek
0,591" átmérő (15,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,748" (19,00mm)
Névleges feszültség
Kivezetések közötti távolság
0,394" (10,00mm)