VDRUS07M275BSE
DigiKey raktári szám
BC5457-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
VDRUS07M275BSE
Leírás
VARISTOR 430V 1.8KA DISC 7MM
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
430 V 1.8 kA Varisztor 1 Áramkör Furatszerelt Tárcsa 7mm
Kategória
Varisztor feszültség (max.)
473 V
Lökőáram
1.8 kA
Sorozat
Energia
46J
Csomagolás
Ömlesztve
Kapacitás / frekvencia
140 pF @ 1 kHz
Max. AC feszültség
275 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Max. DC feszültség
350 V
Varisztor feszültség (min.)
387 V
Tokozás
Tárcsa 7mm
Varisztor feszültség (tip.)
430 V