VDRS14T250BSE
DigiKey raktári szám
BC1453-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
VDRS14T250BSE
Leírás
VARISTOR 390V 4.5KA DISC 16MM
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
390 V 4.5 kA Varisztor 1 Áramkör Furatszerelt Tárcsa 16mm
Kategória
Varisztor feszültség (max.)
429 V
Lökőáram
4.5 kA
Sorozat
Energia
96J
Csomagolás
Ömlesztve
Kapacitás / frekvencia
480 pF @ 1 kHz
Max. AC feszültség
250 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Max. DC feszültség
320 V
Varisztor feszültség (min.)
351 V
Tokozás
Tárcsa 16mm
Varisztor feszültség (tip.)
390 V