SFR25H0005102JA500 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Adatlap
Vishay Dale
Vishay Sfernice
51 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Furatszerelt ellenállás axiális Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SFR25H0005102JA500
DigiKey raktári szám
SFR25H0005102JA500-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SFR25H0005102JA500
Leírás
RES 51K OHM 1/2W 5% AXIAL
Részletes leírás
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Csomagolás
Szalag dobozban (TB)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,098" átmérő x 0,256" H. (2,50mm x 6,50mm)