SFR25H0004704JA500 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
4.7 MOhms ±5% 0,5W, 1/2W Furatszerelt ellenállás axiális Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SFR25H0004704JA500
DigiKey raktári szám
56-SFR25H0004704JA500TB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SFR25H0004704JA500
Leírás
SFR25H 5% A5 4M7
Részletes leírás
Hőmérsékleti koefficiens
±250ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,098" átmérő x 0,256" H. (2,50mm x 6,50mm)