SFR25H0004703JR500
DigiKey raktári szám
56-SFR25H0004703JR500TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
56-SFR25H0004703JR500CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SFR25H0004703JR500
Leírás
RES 470K OHM 1/2W 5% AXIAL
Részletes leírás
470 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Furatszerelt ellenállás axiális Fémfólia
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,098" átmérő x 0,256" H. (2,50mm x 6,50mm)