SFR25H0003300FR500
DigiKey raktári szám
56-SFR25H0003300FR500TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
56-SFR25H0003300FR500CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SFR25H0003300FR500
Leírás
RES 330 OHM 1/2W 1% AXIAL
Részletes leírás
330 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Furatszerelt ellenállás axiális Fémfólia
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,098" átmérő x 0,256" H. (2,50mm x 6,50mm)