SFR2500006801JA100 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Raktáron: 2 998
Adatlap
6.8 kOhms ±5% 0,4W Furatszerelt ellenállás axiális Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SFR2500006801JA100
DigiKey raktári szám
56-SFR2500006801JA100TB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SFR2500006801JA100
Leírás
SFR25 5% A1 6K8
Részletes leírás
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,098" átmérő x 0,256" H. (2,50mm x 6,50mm)