SFR2500006193FR500 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Raktáron: 0
Adatlap
619 kOhms ±1% 0,4W Furatszerelt ellenállás axiális Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SFR2500006193FR500
DigiKey raktári szám
PPC619KYTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SFR2500006193FR500
Leírás
RES 619K OHM 0.4W 1% AXIAL
Részletes leírás
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Aktív
Gyártói tokozás
axiális
Ellenállás
Méretek
0,098" átmérő x 0,256" H. (2,50mm x 6,50mm)