SFR2500004700FA500 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Raktáron: 4 025
Adatlap
Ehhez nincs kép: SFR2500004700FA500
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SFR2500004700FA500
DigiKey raktári szám
56-SFR2500004700FA500TB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SFR2500004700FA500
Leírás
SFR25 1% A5 470R
Részletes leírás
470 Ohms ±1% 0,4W Furatszerelt ellenállás axiális Fémfólia
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag dobozban (TB)
Méretek
0,098" átmérő x 0,256" H. (2,50mm x 6,50mm)