SFR2500001008FR500 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Raktáron: 4 220
Adatlap
Similar
Vishay Dale
Raktáron: 1 260
Adatlap
1 Ohms ±1% 0,4W Furatszerelt ellenállás axiális Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SFR2500001008FR500
DigiKey raktári szám
BC4351TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BC4351CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SFR2500001008FR500
Leírás
RES 1 OHM 0.4W 1% AXIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Összetétel
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±250ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Alkatrész státusza
Elavult
Tokozás
Ellenállás
Méretek
0,098" átmérő x 0,256" H. (2,50mm x 6,50mm)