SFR2500001002FR500 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Raktáron: 3 033
Adatlap
Upgrade
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Paraméterek tekintetében egyenértékű
TE Connectivity Passive Product
10 kOhms ±1% 0,4W Furatszerelt ellenállás axiális Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SFR2500001002FR500
DigiKey raktári szám
56-SFR2500001002FR500TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
56-SFR2500001002FR500CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SFR2500001002FR500
Leírás
RES 10K OHM 0.4W 1% AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
SFR2500001002FR500 modellek
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
axiális
Ellenállás
Méretek
0,098" átmérő x 0,256" H. (2,50mm x 6,50mm)