SFR16S0003902JR500 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Raktáron: 2 955
Adatlap
39 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Furatszerelt ellenállás axiális Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SFR16S0003902JR500
DigiKey raktári szám
SFR16S0003902JR500-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SFR16S0003902JR500
Leírás
RES 39K OHM 1/2W 5% AXIAL
Részletes leírás
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,075" átmérő x 0,138" H. (1,90mm x 3,50mm)