SFR16S0002871FA500 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Adatlap
2.87 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Furatszerelt ellenállás axiális Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SFR16S0002871FA500
DigiKey raktári szám
SFR16S0002871FA500-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SFR16S0002871FA500
Leírás
RES 2.87K OHM 1/2W 1% AXIAL
Részletes leírás
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Csomagolás
Szalag dobozban (TB)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,075" átmérő x 0,138" H. (1,90mm x 3,50mm)