SFR16S0002371FA500 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Raktáron: 0
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Raktáron: 4 131
Adatlap
2.37 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Furatszerelt ellenállás axiális Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SFR16S0002371FA500
DigiKey raktári szám
SFR16S0002371FA500-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SFR16S0002371FA500
Leírás
RES 2.37K OHM 1/2W 1% AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Csomagolás
Szalag dobozban (TB)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,075" átmérő x 0,138" H. (1,90mm x 3,50mm)