SFR16S0001800JR500 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Raktáron: 0
Adatlap
180 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Furatszerelt ellenállás axiális Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SFR16S0001800JR500
DigiKey raktári szám
SFR16S0001800JR500-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SFR16S0001800JR500
Leírás
RES 180 OHM 1/2W 5% AXIAL
Részletes leírás
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,075" átmérő x 0,138" H. (1,90mm x 3,50mm)