SFR16S0001053FA500
DigiKey raktári szám
SFR16S0001053FA500-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SFR16S0001053FA500
Leírás
RES 105K OHM 1/2W 1% AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
105 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Furatszerelt ellenállás axiális Fémfólia
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Összetétel
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±250ppm/°C
Csomagolás
Szalag dobozban (TB)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Ellenállás
Méretek
0,075" átmérő x 0,138" H. (1,90mm x 3,50mm)