SFR16S0001001JR500
DigiKey raktári szám
BC4293TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BC4293CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SFR16S0001001JR500
Leírás
RES 1K OHM 1/2W 5% AXIAL
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Furatszerelt ellenállás axiális Fémfólia
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Összetétel
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Alkatrész státusza
Elavult
Tokozás
Ellenállás
Méretek
0,075" átmérő x 0,138" H. (1,90mm x 3,50mm)