PTS060301B100RP100
DigiKey raktári szám
PTS0603100TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
PTS0603100CT-ND - Vágott szalag (CT)
PTS0603100DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTS060301B100RP100
Leírás
SENSOR RTD 100OHM 0.3% 0603
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 Ohms RTD Platina (Pt) ±0,3% 3850ppm/°C 0603 (1608 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PTS060301B100RP100 modellek
Kategória
Ellenálláshőmérő anyaga
Platina (Pt)
Gyártó
Vishay
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Sorozat
Végződtetés
SMD (SMT) érintkezők
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Hőmérsékleti koefficiens
3850ppm/°C
Alkatrész státusza
Aktív
Áram
500 µA
Ellenállás 0°C-on
100 Ohms
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenállás tolerancia
±0,3%