PTCEL17R600MBE
DigiKey raktári szám
56-PTCEL17R600MBE-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTCEL17R600MBE
Leírás
ICL 60 OHM 30% 17MM
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Bekapcsolási túláram-korlátozó 60 Ohms ±30% 0,670" (17,00mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PTCEL17R600MBE modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Tűrés
±30%
Gyártó
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Átmérő
0,670" (17,00mm)
Sorozat
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Csomagolás
Tálca
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q200
Ellenállás / 25°C-on
60 Ohms