PTCEL13R600LTE
DigiKey raktári szám
56-PTCEL13R600LTETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
56-PTCEL13R600LTECT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTCEL13R600LTE
Leírás
ICL 60 OHM 30% 13.5MM
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Bekapcsolási túláram-korlátozó 60 Ohms ±30% 0,531" (13,50mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PTCEL13R600LTE modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Tűrés
±30%
Gyártó
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Átmérő
0,531" (13,50mm)
Sorozat
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q200
Ellenállás / 25°C-on
60 Ohms