PTCEL13R501RTE
DigiKey raktári szám
56-PTCEL13R501RTETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
56-PTCEL13R501RTECT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTCEL13R501RTE
Leírás
ICL 500 OHM 30% 13.5MM
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Bekapcsolási túláram-korlátozó 500 Ohms ±30% 0,531" (13,50mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PTCEL13R501RTE modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Tűrés
±30%
Gyártó
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Átmérő
0,531" (13,50mm)
Sorozat
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q200
Ellenállás / 25°C-on
500 Ohms