NFR25H0005601JA500 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
Vishay Dale
Vishay Sfernice
Ehhez nincs kép: NFR25H0005601JA500
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
NFR25H0005601JA500
DigiKey raktári szám
56-NFR25H0005601JA500TB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
NFR25H0005601JA500
Leírás
NFR25H 5% A5 5K6
Részletes leírás
5.6 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló, Olvadó, Biztonsági Fémfólia
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,098" átmérő x 0,256" H. (2,50mm x 6,50mm)