NFR25H0002209JR500 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Raktáron: 15 866
Adatlap
Vishay Sfernice
22 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló, Olvadó, Biztonsági Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
NFR25H0002209JR500
DigiKey raktári szám
PPC22BTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
PPC22BCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
NFR25H0002209JR500
Leírás
RES 22 OHM 1/2W 5% AXIAL
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
NFR25H0002209JR500 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,098" átmérő x 0,256" H. (2,50mm x 6,50mm)