NFR25H0002209JA500
DigiKey raktári szám
BC4678CT-ND - Vágott szalag (CT)
BC4678TB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
NFR25H0002209JA500
Leírás
RES 22 OHM 5% 1/2W AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
22 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló, Olvadó, Biztonsági Fémfólia
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
lángálló, Olvadó, Biztonsági
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Ellenállás
Gyártói tokozás
axiális
Tűrés
Méretek
0,098" átmérő x 0,256" H. (2,50mm x 6,50mm)