NFR25H0001500JA100 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Raktáron: 4 740
Adatlap
Vishay Sfernice
Stackpole Electronics Inc
Ehhez nincs kép: NFR25H0001500JA100
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
NFR25H0001500JA100
DigiKey raktári szám
56-NFR25H0001500JA100TB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
NFR25H0001500JA100
Leírás
NFR25H 5% A1 150R
Részletes leírás
150 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló, Olvadó, Biztonsági Fémfólia
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Csomagolás
Szalag dobozban (TB)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,098" átmérő x 0,256" H. (2,50mm x 6,50mm)