NFR2500003309JA500 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Raktáron: 0
Raktáron: 0
Adatlap
Ehhez nincs kép: NFR2500003309JA500
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
NFR2500003309JA500
DigiKey raktári szám
56-NFR2500003309JA500TB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
NFR2500003309JA500
Leírás
NFR25 5% A5 33R
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
33 Ohms ±5% 0,333W, 1/3W Furatszerelt ellenállás axiális lángálló, Olvadó, Biztonsági Fémfólia
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
lángálló, Olvadó, Biztonsági
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Csomagolás
Szalag dobozban (TB)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Ellenállás
Gyártói tokozás
axiális
Tűrés
Méretek
0,098" átmérő x 0,256" H. (2,50mm x 6,50mm)