MRS25000C5499FRP00
DigiKey raktári szám
PPC54.9ZTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
PPC54.9ZCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MRS25000C5499FRP00
Leírás
RES 54.9 OHM 0.6W 1% AXIAL
Részletes leírás
54.9 Ohms ±1% 0,6W Furatszerelt ellenállás axiális Fémfólia
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,098" átmérő x 0,256" H. (2,50mm x 6,50mm)