MRS25000C5499FRP00 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | MRS25000C5499FRP00 |
Leírás | RES 54.9 OHM 0.6W 1% AXIAL |
Gyártói standard átfutási idő | 11 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 54.9 Ohms ±1% 0,6W Furatszerelt ellenállás axiális Fémfólia |
Gyrt. | Összetétel |
Sorozat | Hőmérsékleti koefficiens ±50ppm/°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 155°C |
Alkatrész státusza Aktív | Tokozás |
Ellenállás | Méretek 0,098" átmérő x 0,256" H. (2,50mm x 6,50mm) |