MRS25000C1241FCT00
DigiKey raktári szám
56-MRS25000C1241FCT00CT-ND - Vágott szalag (CT)
56-MRS25000C1241FCT00TB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MRS25000C1241FCT00
Leírás
RES 1.24K OHM 0.6W 1% AXIAL
Részletes leírás
1.24 kOhms ±1% 0,6W Furatszerelt ellenállás axiális Fémfólia
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MRS25000C1241FCT00 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,098" átmérő x 0,256" H. (2,50mm x 6,50mm)