MRS25000C1214FC100 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Raktáron: 0
Adatlap
1.21 MOhms ±1% 0,6W Furatszerelt ellenállás axiális Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MRS25000C1214FC100
DigiKey raktári szám
MRS25000C1214FC100-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MRS25000C1214FC100
Leírás
RES 1.21M OHM 0.6W 1% AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Csomagolás
Szalag dobozban (TB)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,098" átmérő x 0,256" H. (2,50mm x 6,50mm)