MRS25000C1213FRP00
DigiKey raktári szám
PPC121KZTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
PPC121KZCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MRS25000C1213FRP00
Leírás
RES 121K OHM 0.6W 1% AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
121 kOhms ±1% 0,6W Furatszerelt ellenállás axiális Fémfólia
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Összetétel
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Ellenállás
Méretek
0,098" átmérő x 0,256" H. (2,50mm x 6,50mm)