MRS25000C1201FC100
DigiKey raktári szám
BC3976CT-ND - Vágott szalag (CT)
BC3976TB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MRS25000C1201FC100
Leírás
RES 1.2K OHM 0.6W 1% AXIAL
Részletes leírás
1.2 kOhms ±1% 0,6W Furatszerelt ellenállás axiális Fémfólia
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,098" átmérő x 0,256" H. (2,50mm x 6,50mm)