MRS25000C1153FRP00 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Raktáron: 0
Adatlap
Direct
TE Connectivity Passive Product
Raktáron: 0
Adatlap
115 kOhms ±1% 0,6W Furatszerelt ellenállás axiális Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MRS25000C1153FRP00
DigiKey raktári szám
5053MC115K0F12AF5-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MRS25000C1153FRP00
Leírás
RES 115K OHM 0.6W 1% AXIAL
Részletes leírás
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,098" átmérő x 0,256" H. (2,50mm x 6,50mm)