MRS25000C1021FC100 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Raktáron: 0
Adatlap
Raktáron: 0
Adatlap
Vishay Dale
Vishay Dale
Raktáron: 900
1.02 kOhms ±1% 0,6W Furatszerelt ellenállás axiális Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MRS25000C1021FC100
DigiKey raktári szám
MRS25000C1021FC100-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MRS25000C1021FC100
Leírás
RES 1.02K OHM 0.6W 1% AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Összetétel
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Csomagolás
Szalag dobozban (TB)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Ellenállás
Méretek
0,098" átmérő x 0,256" H. (2,50mm x 6,50mm)