MRS16000C4702FRP00
DigiKey raktári szám
56-MRS16000C4702FRP00TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
56-MRS16000C4702FRP00CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MRS16000C4702FRP00
Leírás
RES 47K OHM 0.4W 1% AXIAL
Részletes leírás
47 kOhms ±1% 0,4W Furatszerelt ellenállás axiális Fémfólia
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,063" átmérő x 0,142" H. (1,60mm x 3,60mm)