MRS16000C4642FCT00 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Raktáron: 899
Adatlap
Raktáron: 0
Adatlap
Raktáron: 0
46.4 kOhms ±1% 0,4W Furatszerelt ellenállás axiális Fémfólia
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MRS16000C4642FCT00
DigiKey raktári szám
MRS16000C4642FCT00-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MRS16000C4642FCT00
Leírás
RES 46.4K OHM 0.4W 1% AXIAL
Részletes leírás
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,063" átmérő x 0,142" H. (1,60mm x 3,60mm)