MRS16000C3909FCT00
DigiKey raktári szám
56-MRS16000C3909FCT00CT-ND - Vágott szalag (CT)
56-MRS16000C3909FCT00TB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MRS16000C3909FCT00
Leírás
RES 39 OHM 0.4W 1% AXIAL
Részletes leírás
39 Ohms ±1% 0,4W Furatszerelt ellenállás axiális Fémfólia
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MRS16000C3909FCT00 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Méretek
0,063" átmérő x 0,142" H. (1,60mm x 3,60mm)