MRS16000C1502FCT00
DigiKey raktári szám
BC3927CT-ND - Vágott szalag (CT)
BC3927TB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MRS16000C1502FCT00
Leírás
RES 15K OHM 0.4W 1% AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15 kOhms ±1% 0,4W Furatszerelt ellenállás axiális Fémfólia
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MRS16000C1502FCT00 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Összetétel
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Ellenállás
Méretek
0,063" átmérő x 0,142" H. (1,60mm x 3,60mm)